SIK SORULAN SORULAR

Mamullerimiz T.S.E ve Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiği için bu konuda herhangi bir uyumsuzluk sorunu yaşamazsınız.

Şehir şebeke basıncının çok yüksek olduğu yerlerde veya hidroforlu çok katlı yüksek binaların özellikle alt katlarında yüksek basıncın etkisiyle borularda ses oluşabilmektedir. Su basıncını istenilen seviyeye indirmenin tek yolu su basınç regülatörü kullanmaktır. Basınç regülatörleri; yüksek basıncı düşürerek, devredeki tüm cihazları korur. Tesisattaki akış gürültülerini azaltır.

Şehir şebekesi su basıncı 3,4 bar olmalıdır. Bundan yüksek basınç var ise su basınç regülatörleri şebeke girişine uzman bir tesisatçı yardımı ile taktırılmalıdır.

Armatür temizliğinde sabunlu su ve bez dışında herhangi bir temizlik maddesi veya ovucu sert yüzeyli bezler kullanılmamalıdır. Kullanılmış, eski ürünlerin ilk günkü parlaklığına kavuşması için ” gaz yağı” veya” saf alkolle” nemlendirilmiş bir bez ile silip, bol su ile durulamanız yeterlidir.

Evet. GTN firmasının satış sonrası müşteri hizmetlerine 0 216 392 5838 no.lu telefondan ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Açma-kapama sitemi seramik disklerden oluşan, selenoid kartuşlu veya kartuşu yaylı ürünler, tesisattan gelebilecek kum, çakıl vb. sert maddelerden etkilenebilir. Seramik yüzeylerin çizilmesi su kaçağına sebep olmaktadır. Bunu önlemek için; kaliteli filtreler veya filtreli ara musluklar kullanmak gerekir. Aksi durumda ürünler zarar görebilir ve garanti kapsamından çıkarlar.

Faturasını veya satıcı bayii onaylı garanti belgesini ibraz etmek koşuluyla Gültekin kromajlı armatürlerde 6 yıl, teknik ürünlerde 2 yıl garanti verilmektedir.

Standartlarında belirtildiği gibi sıcak su solda soğuk su sağda olmak üzere bağlantı yapılmalıdır. Eksenler arası mesafe 15 cm olmalıdır.

GTN Armatür’e 0 216 392 5838 no.lu ücretsiz Tüketici Danışma Servis hattı ya da 0 216 392 5838 (pbx) no.lu telefondan yetkili servis telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz yurt çapında sayıları 4 bini aşkın yetkili bayilerimizde ve büyük yapı marketlerde satılmaktadır.

1. Vanayı tesisata bağlamadan önce bir miktar su akıtınız. (Tesisatta olabilecek pisliklerin temizlenmesi için.)
2. Alafranga ve Alaturka tuvalet yıkayıcısı olarak kullanılır.
3. Dilediğiniz kadar su geçişi yaparak su tasarrufu sağlayabilirsiniz.
4. Küre klape sayesinde 90 derecelik açma ve kapama hareketi size zaman kazandırır.
5. Doğal gaz ve yanıcı gazlar haricinde başka maksatlar için de kullanılabilir.

TOP