HAKKIMIZDA

1986 yılından itibaren aile bireylerimiz ile musluk-batarya sektöründe fason üretim hizmeti vererek başladığımız işimizi, 2011 yılında giderek artan müşteri portföyümüzün verdiği güvenle kendi markamızı oluşturmaya karar verdik.

GTN Pres Döküm Su Armatürleri Metal Kaplama San. ve Tic. Ltd. Şti. adı ile kurduğumuz firmamızda; yaptığımız işi daha da geliştirmeye, daha da yenilikçi ürün gamı ile musluk ve batarya üretiminin faaliyetine başladık. İstanbul Anadolu yakasında 3000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız sektöründeki kalite belgelerini almış ve Avrupa standartlarına uygun olarak üretim yapmaya başlamıştır.

''Maksimum kalite ve minimum fiyat'' sloganıyla yola çıkan, dinamik ve yenilikçi yapısıyla sürekli gelişme içerisinde olan GTN Su Armatürleri, ürünlerini modern çizgiler ve estetik anlayışını ön plana alarak üretmektedir. Ürünlerimiz sağlıklı, hijyen ve güvenlik açısından sorunsuz olacak şekilde tasarlanıp üretimi yapılmaktadır.

Ürün portföyümüzde yer alan standart ürünlerin yanı sıra müşteri isteklerine uygun her türlü pirinç döküm, sıcak şekillendirilmiş pres pirinç parçaların tasarım ve üretimi de yapılabilmektedir.

Öncelikli hedefimiz insan yaşamını kolaylaştırabilecek çevre dostu, yenilikçi, fonksiyonel, su ve enerji tasarrufu sağlayan estetik ürünler, yenilikçi çözümler üreterek yapı sektörüne katkı sağlamaktadır. En önemlisi de insanları sağlıklı su ile buluşturmaktır. Her zaman kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini amaç edinen firmamız kendisini sürekli yenileyen yapısı ile sektöründe lider firma olmaya gayret etmektedir.

 

Değerli personelimize, tedarikçilerimize, müşterilerimize ve kullanıcılarımıza göstermiş oldukları ilgi, güven ve destekleri için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

 

 

WEB DESIGN SERVICES

MİSYON

Su Armatürleri, duş ekipmanları, vanalar ve diğer sarı mamuller sektöründe; asırlarca yaşayacak, gelişecek dinamik yapı içerisinde, ulusal ve uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olup önce Türkiye sonra dünya markası haline gelmek. Eğitim, sağlık, kültür, sanat, spor ve çevre konularında sosyal sorumluluk projelerine destek olarak ülkeye, topluma katkı sağlamak.

GRAPHIC DESIGN

VİZYON

Müşterilerimizin beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyadaki teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, yenilikçi, fonksiyonel, çevre dostu ürünler üreterek etkin ve verimli bir şekilde karşılamak aynı zamanda sanayinin, toplumun gelişmesine katkıda bulunmak, beklentileri aşan çözümlerin mimarı olmak, Sağlıklı suyu insanımızla buluşturmak.

SEO SERVICES

KALİTEMİZ

Gültekin Su Armatürleri, çalışmalarımızın tüm aşamalarında yasal ve mevzuat şartlarına uymayı kural kabul etmiş; en ileri teknolojileri kullanıp, müşterilerimizin beklentilerini kusursuz, güvenilir, kaliteli, ekonomik, çevre dostu üretim anlayışı ile karşılayarak satış öncesi ve satış sonrası hizmeti bir anlayış kabul etmiştir.

MARKETING

KALİTE POLİTİKAMIZ

Üretimde tüm birikimlerini, gelişmeye açık teknolojisi ile birleştirip, geleceği verimlilikle karşılamayı, eğitim çalışmaları yaparak müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın uzun vadeli bağlılığını arttırmayı hedef almıştır. Ürettiğimiz tüm ürünlerin ilgili standartlara (İSO 9001:200 kalite yönetim sistemi) uygunluğu ve ürün / hizmet kalitemizin müşterilerimizin beklentilerinin üzerine çıkması temel ilkemizdir.

LEGEND

  • Javascript
  • SEO/SEM
  • Wordpress
  • Design
  • Swift
Created with Raphaël 2.1.0Skills

RAKAMLARLA & GTN

5000+

BANYO ARMATÜR

5000+

MUTFAK ARMATÜR

10000+

DUŞ ARMATÜR

20000+

YEDEK PARÇA
TOP